Kiralık Aşk 56.Bölüm Fragmanı

Sürükleyici hikayesi ve sevilen oyuncu kadrosuyla kısa sürede fenomenleşen dizi için Kiralık Aşk 56.Bölüm Fragmanı yayınlandı. İzleyicileri heyecan içinde bırakan dizinin sonraki bölümünde neler yaşanacağı aşağıda yayınladığımız Kiralık Aşk 56.Bölüm Fragmanı videosunda yer alıyor. Kiralık Aşk hayranları 14 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’u gösterdiğinde mutlaka ekran başında olsunlar!

Kiralık Aşk 56.Bölüm Fragmanı özetin hemen altında yayına sunulmuştur. Her bölümü büyük merakla beklenen dizide bu hafta neler yaşanıyor?

Kiralık Aşk'ta Kılıçlar Çekiliyor!

Gerilimli bir finalin ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Defne, son karşılaşmadan sonra Ömer'e içinde kalan her şeyi söyledi. Şimdi sıra Ömer'de... Ömer'in bundan sonraki adımı şaşırtıcı ve oldukça iddialı!

Ömer ve Pamir'in arasındaki gerginlik giderek tırmanıyor. Defne etrafına duvarlar örerken, Ömer bu duvarların gerisinde durmaya ve arkadaş kalmaya niyetli değil. Köşeye sıkışan Defne artık rolleri belirlemek zorunda.

Diğer yandan şirkette işleri yoluna koymaya çalışan Ömer'in imdadına can simidi Necmi yetişiyor. Bir de şirkette tadilat telaşı var. Tadilat tarihinde uzlaşma sağlanabilecek mi? Seda ve Sinan yakınlaşmasında yeni bir perde aralanıyor. Bir anda ortaya gerçek, bu gergin ortamı az da olsa yumuşatıyor.

Pamir rengini belli etti. Artık "bu oyuna bende dahil oluyorum" diyor ve kartlarını açıp Neriman'a meydan okuyor. Neriman'ın kumandası artık Pamir'de!

Koray yeniden dedikoduya çağ atlatacak bir performansta. İso ise yine fırtınalı sularda ve pusulası yine yüreği... Dükkana gelen sürpriz misafir İso'yu heyecana boğuyor.

Defne'nin sürpriz cesaret göstergesi hepimizi şaşkına çeviriyor. Defne artık hiçbir şeyden çekinmez halde ve hiç olmadığı kadar kendinde... Ömer ve Defne çıkmazında sizi ekrana kilitleyecek bu finali sakın kaçırmayın!

SPONSORLU BAĞLANTILAR