Kiralık Aşk 55.Bölüm Özeti

STAR TV dizisi yoluna devam ederken izleyicileri de merak içinde bırakıyor, bu nedenle fragmanla birlikte Kiralık Aşk 55.Bölüm Özeti de çıkar çıkmaz sitemize eklenmiştir.

Kiralık Aşk’ta Kılıçlar Çekiliyor! Gerilimli bir finalin ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

kiralikask-55-ozet

Defne, son karşılaşmadan sonra Ömer’e içinde kalan her şeyi söyledi. Şimdi sıra Ömer’de… Ömer’in bundan sonraki adımı şaşırtıcı ve oldukça iddialı!

Ömer ve Pamir’in arasındaki gerginlik giderek tırmanıyor. Defne etrafına duvarlar örerken, Ömer bu duvarların gerisinde durmaya ve arkadaş kalmaya niyetli değil. Köşeye sıkışan Defne artık rolleri belirlemek zorunda.

Diğer yandan şirkette işleri yoluna koymaya çalışan Ömer’in imdadına can simidi Necmi yetişiyor. Bir de şirkette tadilat telaşı var. Tadilat tarihinde uzlaşma sağlanabilecek mi? Seda ve Sinan yakınlaşmasında yeni bir perde aralanıyor. Bir anda ortaya gerçek, bu gergin ortamı az da olsa yumuşatıyor.

Pamir rengini belli etti. Artık “bu oyuna bende dahil oluyorum” diyor ve kartlarını açıp Neriman’a meydan okuyor. Neriman’ın kumandası artık Pamir’de!

Koray yeniden dedikoduya çağ atlatacak bir performansta. İso ise yine fırtınalı sularda ve pusulası yine yüreği… Dükkana gelen sürpriz misafir İso’yu heyecana boğuyor.

Defne’nin sürpriz cesaret göstergesi hepimizi şaşkına çeviriyor. Defne artık hiçbir şeyden çekinmez halde ve hiç olmadığı kadar kendinde… Ömer ve Defne çıkmazında sizi ekrana kilitleyecek bu finali sakın kaçırmayın!