Kiralık Aşk 62.Bölüm 2. Fragmanı

Sürükleyici hikayesi ve sevilen oyuncu kadrosuyla kısa sürede fenomenleşen dizi için Kiralık Aşk 62.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. İzleyicileri heyecan içinde bırakan dizinin sonraki bölümünde neler yaşanacağı aşağıda yayınladığımız Kiralık Aşk 62.Bölüm 2. Fragmanı videosunda yer alıyor. Kiralık Aşk hayranları 25 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’u gösterdiğinde mutlaka ekran başında olsunlar!

Defne ve Ömer'den sürpriz ev partisi

Kiralık Aşk havalanıyor! Pamir, bütün bildiklerini anlatmak için Türkan'a gidiyor. Ömer’in geldiği haberini veriyor. Türkan şaşkın. Defne ise Ömer'in kapısına kadar gitti. Şimdi neler olacak?

Diğer yandan Sinan'ın Ömer'i bir konuda ikna etmesi lazım. Seda'ya söz vermiş. Keçiler keçisi, buz şelalesi Ömer'i kim ikna edebilir? Herkesin aklına tek bir isim geliyor; Defne. Peki Defne, Ömer'i ikna edebilecek mi? Birlikte nasıl bir oyun oynayacaklar acaba?

Lara rahatsızlanıyor. Seda'nın dünyası başına yıkılıyor. Kızına vakit ayıramadığını düşünen Seda'nın ani ayrılık kararı ile Sinan ne yapacağını şaşırıyor.

Ömer ve Defne birlikte bir ev partisi yapmaya karar veriyorlar. Birlikte market alışverişine çıkıp, dostlarını ağırlamak için yemek yapacaklar... Her şeyin çok güzel gittiği bu partide, Ömer'in başına kimsenin beklemediği bir şey geliyor.

SPONSORLU BAĞLANTILAR