Kiralık Aşk 61.Bölüm Fragmanı

Sürükleyici hikayesi ve sevilen oyuncu kadrosuyla kısa sürede fenomenleşen STAR TV dizisi için Kiralık Aşk 61.Bölüm Fragmanı yayınlandı. İzleyicileri heyecan içinde bırakan dizinin sonraki bölümünde neler yaşanacağı aşağıda yayınladığımız Kiralık Aşk 61.Bölüm Fragmanı videosunda yer alıyor. Kiralık Aşk hayranları 18 Kasım Cuma akşamı saatler 20.00’yi gösterdiğinde mutlaka ekran başında olsunlar!

Kiralık Aşk'ta çanlar çalıyor!

Ömer Pamir çekişmesi nihayet sonlanıyor. Defne gerçeği öğrenecek mi? Ömer, Hulusi konuşması nelere gebe? Hulusi, kalemi kırıyor ve Neriman nihayet ettiğini buluyor. Ortalık fena karışacak!

Peki ya aşk? Aşk bu bölümde efil efil... Ömer ve Defne, Defne'ye ilk teklif yaptıkları yerde buluşup, herşeyi bir bir konuşuyorlar. İlk günlerden bu yana, neler oldu, nasıl oldu, hepsini...

Ve tatil zamanı... Fuar bahanesiyle, bütün herkes yola çıkıyor. Fuarda işler karıştıkça karışıyor. Ömer, Defne'ye şahane bir öpücük sözü veriyor ama en beklenmeyen zamanda... Bakalım nerde ne zaman şaşırtacak Defne'yi?

Peki rüzgar çanı ne demek? Bunu sadece Sinan, Ömer ve Pamir biliyor. Rüzgar çanı bir alamet... Hem de çok heyecan verici bir şeyin alameti...

SPONSORLU BAĞLANTILAR