Kiralık Aşk 53.Bölüm 3. Fragmanı

Sürükleyici hikayesi ve sevilen oyuncu kadrosuyla kısa sürede fenomenleşen dizi için Kiralık Aşk 53.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. İzleyicileri heyecan içinde bırakan dizinin sonraki bölümünde neler yaşanacağı aşağıda yayınladığımız Kiralık Aşk 53.Bölüm 3. Fragmanı videosunda yer alıyor. Kiralık Aşk hayranları 23 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’u gösterdiğinde mutlaka ekran başında olsunlar!

Kiralık Aşk 53.Bölüm 3. Fragmanı özetin hemen altında yayına sunulmuştur. Her bölümü büyük merakla beklenen dizide bu hafta neler yaşanıyor?

Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor? Asıl hikaye şimdi başlıyor! Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor.

SPONSORLU BAĞLANTILAR